search

Юрченко Е. С. Право сільськогосподарського землекористування в Україні: теоретичні та практичні аспекти

360,00 ₴
Без податку
Кількість

Юрченко Е. С. Право сільськогосподарського землекористування в Україні: теоретичні та практичні аспекти : монографія / Е. С. Юрченко. За ред. д-ра юрид. наук Т. О. Коваленко. Київ: Алерта, 2019. 234 с. 

Переглянути зміст

Монографія присвячена комплексному дослідженню права сільськогосподарського землекористування в Україні. У роботі з’ясовано види прав сільськогосподарського землекористування, їх ознаки, особливості, суб’єкти, об’єкти та зміст, визначено сучасну систему прав сільськогосподарського землекористування, виявлені проблеми здійснення права сільськогосподарського землекористування та обґрунтовані шляхи їх вирішення.

За результатами дослідження права сільськогосподарського землекористування в Україні сформульовані пропозиції щодо вдосконалення законодавства України, зокрема в частині запровадження права короткострокового сільськогосподарського землекористування та розвитку ринку права сільськогосподарського землекористування.

Книга розрахована на науковців, професійних управлінців, адвокатів, суддів, працівників правоохоронних органів, викладачів, аспірантів та студентів юридичних та економічних спеціальностей.

39592

Характеристики

Обкладинка
Тверда
Формат
60х84 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.