search

Адміністративно-правові засади організації та функціонування апеляційних судів у контексті реформування системи правосуддя…

500,00 ₴
Без податку
Гапонов А.В. Адміністративно-правові засади організації та функціонування апеляційних судів у контексті реформування системи правосуддя України : монографія
Кількість

Гапонов А.В. Адміністративно-правові засади організації та функціонування апеляційних судів у контексті реформування системи правосуддя України : монографія. Київ : Алерта, 2022. 358 с.

Переглянути зміст

У монографії схарактеризовано теоретичні та практичні питання, що стосуються роботи апеляційних судів. На підставі дослідження й аналізу національного та зарубіжного законодавства, судової практики запропоновано зміни до чинного законодавства щодо забезпечення права на справедливий суд. Простежено підвищення ефективності діяльності апаратів апеляційних судів. Вивчено та узагальнено досвід зарубіжних країн із правового регулювання організації та функціонування апеляційних судів і можливість його застосування в Україні.

Нормативно-правові акти, наведені в монографії, є чинними станом на 01 жовтня 2021 року.

Монографія може бути корисною науковцям, викладачам, аспірантам та студентам вищих навчальних закладів, практичним працівникам судової системи, а також усім, кого цікавить аналізована проблематика.

40358

Характеристики

Обкладинка
Тверда
Формат
60х84 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.