search

Кучинська О. П., Толокольніков С. В. Особливості процесуального статусу юридичних осіб у кримінальному процесі України

220,00 ₴
Без податку
Кількість

Кучинська О. П., Толокольніков С. В. Особливості процесуального статусу юридичних осіб у кримінальному процесі України: теорія і практика: монографія / О. П. Кучинська, С. В. Толокольніков.– К.: Алерта, 2017. – 168 с.

У пропонованій монографії здійснено комплексне дослідження процесуального статусу юридичних осіб у кримінальному процесі. Розглянуті особливості кримінальної процесуальної правосуб’єктності юридичних осіб, проаналізовані способи її реалізації; приділено увагу проблемам нормативного врегулювання кримінального процесуального правонаступництва; визначено загальний статус юридичних осіб у кримінальному провадженні, який регламентується Конституцією України та Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод; розкрито процесуальний статус окремих учасників кримінального провадження – юридичних осіб.

За результатами дослідження сформований комплекс пропозицій, спрямованих на вдосконалення кримінального процесуального статусу зазначених осіб.

Розрахована на слухачів, студентів, аспірантів, докторантів, викладачів і науковців навчальних закладів та науково-дослідних установ, а також працівників судових та правоохоронних органів, юристів, адвокатів.

38811

Характеристики

ISBN
978-617-566-422-3
Обкладинка
Тверда
Формат
60х84 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.