search

Виконавчий процес: теорія і практика. Концепції вчених з удосконалення законодавства про виконавче провадження

780,00 ₴
Без податку
Виконавчий процес: теорія і практика. Концепції вчених з удосконалення законодавства про виконавче провадження. Монографія. 
Кількість

Виконавчий процес: теорія і практика. Концепції вчених з удосконалення законодавства про виконавче провадження. Монографія. / за заг. ред. докторки юридичних  наук, професорки, заслуженої юристки України Фурси С.Я. Київ : Алерта 2023. 448 с.

Переглянути зміст

У монографії висловлені думки провідних вчених України щодо їх бачення сучасного стану науки про виконавчий процес, а також перспективу її розвитку і законодавства, яке регламентує виконавче провадження та ті проблеми, які мають місце із примусовим виконання рішень під час воєнного стану.

Дана наукова праця є комплексним науково-практичним дослідженням, у якому аналізуються істотні проблеми виконавчого провадження у законопроєктах, які знаходяться на розгляді у Верховній Раді України, а також висловлені обґрунтовані думки вчених щодо удосконалення чинної редакції Закону України «Про виконавче провадження» та законопроєктів і після їх публічного обговорення та схвалення про необхідність їх запровадження у законодавство. Також запропонований аналіз виконання рішень у іноземних країнах з метою запозичення слушних положень до законодавства про виконавче провадження України.

Ця монографія буде цікавою не тільки для самих авторів, розробників законопроєктів, які займаються дослідженням виконавчого провадження, а й широкому колу фахівців, які у своїй практичній діяльності стикаються із проблемами, що виникають під час примусового виконанні рішень судів та інших органів (посадових осіб), зокрема суддям, адвокатам, нотаріусам, а також і викладачам, аспірантам та студентам, які бажать удосконалити свої знання у даній сфері.

40476

Характеристики

ISBN
978-617-566-758-3
Обкладинка
Тверда
Формат
60х84 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.