search

Розрахункові відносини при виконанні цивільних зобов’язань: правове регулювання в нових економічних умовах

130,00 ₴
Без податку
Кількість

Розрахункові відносини при виконанні цивільних зобов’язань: правове регулювання в нових економічних умовах : монографія / Я. О. Хірс. – К.: Алерта, 2013. – 280 с.

У монографії розглянуто питання цивільно-правового регулювання розрахунків і розрахункових відносин в сучасних економічних умовах. Подано правову характеристику розрахункових відносин, проаналізовано чинне законодавство і практику його застосування. Розкрито особливості безготівкових розрахунків і відповідальність за порушення вимог щодо їх виконання. Запропоновано концептуально нові підходи до визначення сутності розрахункових відносин, підстав та умов їх виникнення. Удосконалено понятійний апарат, виявлено існуючі прогалини в правовому регулюванні розрахунків та сформульовано пропозиції щодо їх усунення.

Монографія розрахована на широке коло читачів, студентів, аспірантів, викладачів юридичних факультетів, науковців, юристів-практиків, а також буде пізнавальною для всіх, хто цікавиться питаннями здійснення розрахунків і участі в розрахункових відносинах.

35436

Характеристики

ISBN
978-617-566-600-5
Обкладинка
Тверда
Формат
60х84 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.