search

Система ключових індикаторів результативності діяльності органів Міністерства доходів і зборів України

80,00 ₴
Без податку
Кількість

Система ключових індикаторів результативності діяльності органів Міністерства доходів і зборів України: монографія / [Бридун Є. В., Вдовиченко А. М., Зубрицький А. І ., Кирилюк І. В., Маланушенко Є. Л., Серебрянський Д. М.] ; за заг. ред. А. М . Вдовиченка. – К.: Алерта, 2013. – 336 с.

У монографії обґрунтовано потребу в оцінюванні результативності організацій публічного сектору економіки в умовах зростання динамічності світової економіки. Проведено порівняння особливостей оцінювання організацій публічного та приватного секторів економіки. Особливу увагу приділено концепції ключових індикаторів результативності (KPI), яка розглядається у світі як ефективний механізм стратегічного менеджменту, з акцентом на діяльності податкових та митних органів. Описано принципи та правила побудови таких систем. Проаналізовано світовий досвід функціонування КРІ в податкових та митних адміністраціях світу. У світлі створення Міністерства доходів і зборів України досліджено специфіку оцінювання результативності митних органів, а також описано показники, що нині використовуються митними органами України. На окрему увагу заслуговує обґрунтування можливостей імплементації в діяльність Міністерства доходів і зборів концепції податкового розриву, як індикатора, що комплексно характеризує результативність податкових та митних органів у розрізі конкретних податків, зборів та митних платежів. Окреслені основні принципи узгодження стратегії розвитку Міністерства доходів і зборів України та ключових індикаторів результативності. Розроблено комплексну систему індикаторів результативності у розрізі стратегічних ініціатив Міністерства доходів і зборів України.

Видання розраховане на науковців, управлінців, викладачів, студентів, магістрантів, аспірантів, працівників міністерств та відомств, які цікавляться проблемою оцінювання результативності організації публічного сектору в цілому та податкових адміністрацій зокрема.

35988

Характеристики

ISBN
978-966-2183-15-3
Обкладинка
Тверда
Формат
60х84 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.