search

Діяльність прокуратури щодо захисту прав громадян у сфері оплати праці

100,00 ₴
Без податку
Кількість

Діяльність прокуратури щодо захисту прав громадян у сфері оплати праці: наук.-практ. посіб. / І. М Козьяков, В. І. Ніндипова, І. С. Зарубинська, О. В Єні, Я. А Соколова, Ю. Ю Безмащук, Н. П Чайковська; за заг. ред. Ю. М. Дьоміна. – К.: Алерта, 2013. – 394 с.

У посібнику вперше здійснено всебічний аналіз діяльності прокуратури з позиції практичної реалізації оновлених та нових форм її діяльності з нагляду за додержанням і застосуванням законів про оплату праці; досудового розслідування, процесуального керівництва та підтримання обвинувачення у кримінальних провадженнях цієї категорії в умовах дії нового КПК України; представництва інтересів громадян та держави в суді. У ньому також висвітлюються теоретико-правові основи інституту оплати праці, його правове регулювання, у тому числі питання гармонізації національного законодавства з міжнародно-правовими нормами.

Видання корисне для науковців, студентів, аспірантів Національної академії прокуратури України та інших юридичних вищих навчальних закладів, прокурорсько-слідчих працівників.

35081

Характеристики

ISBN
978-617-566-607-4
Обкладинка
Тверда
Формат
60х84 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.