search

Зайцев Є. П. Теорія ймовірностей і математична статистика

300,00 ₴
Без податку
Кількість

Зайцев Є. П. Теорія ймовірностей і математична статистика. Базовий курс з індивідуальними завданнями і розв’язком типових варіантів : навч. посібн. / Є. П. Зайцев. – 2-ге видання, стереотипне. – К.: Алерта, 2017. – 440 с.

У навчальному посібнику у доступній формі викладено розділи, які традиційно вивчаються в курсі теорії ймовірностей і математичної статистики. Книга розрахована на студентів нематематичних спеціальностей ВНЗ, які бажають ознайомитися з методами теорії ймовірностей і математичної статистики та розвинути навички розв’язку практичних задач.

Теоретичний матеріал супроводжується великою кількістю прикладів і задач. Крім того, у кінці кожного розділу наведено питання для самоперевірки, 30 комплексних індивідуальних завдань, а також розв’язок варіанта індивідуального завдання. Посібник може одночасно виконувати роль підручника, задачника і методичних вказівок щодо виконання індивідуальних завдань.

Призначається для студентів технікумів і ВНЗ, аспірантів, осіб, які займаються самоосвітою, та викладачів, які організовують навчальний процес за кредитно-модульною системою. Рис. 45. Бібліографія 40 назв.

35065

Характеристики

ISBN
978-617-566-218-2
Обкладинка
Тверда
Формат
60х84 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.