search

Протидія white-collar crime (інтегративний аналіз, коментар законодавства та пошук шляхів його удосконалення)

450,00 ₴
Без податку
Кількість

Протидія white-collar crime (інтегративний аналіз, коментар законодавства та пошук шляхів його удосконалення). / В. М. Тертишник, Д. В. Каменський, О. Г. Кошовий, М. В. Корнієнко, О. І. Тертишник, В. В. Ченцов; за заг. ред. доктора юрид. наук, професора В. М. Тертишника. Київ : Алерта, 2021. 346 с. 

Переглянути зміст

У книзі розкрита доктрина та представлений системний аналіз white-collar crime та супутній злочинності у фінансово-економічній та митній сфері, висвітлені проблеми законодавства та діяльності правоохоронних органів щодо протидії названим кримінальним правопорушенням.

Розкриті проблеми юридичної визначеності та конкуренції правових норм, що застосовуються в діяльності правоохоронних органів щодо протидії white-collar crime та іншій злочинності у фінансово-економічній та митній сфері, подані наукові рекомендації з питань удосконалення діяльності щодо запобігання та протидії кримінальним правопорушенням; покращення взаємодії митниць Державної фіскальної служби України із правоохоронними і контролюючими державними органами, подані рекомендації щодо удосконалення законодавства та юридичної практики.

Робота розрахована передусім на практикуючих юристів, слідчих, детективів, співробітників оперативних підрозділів, митників, учасників правовідносин у фінансово-економічній сфері, інвесторів, посадовців. Вона буде слушним помічником також студентам, які навчаються за спеціальністю «Право», «Міжнародне право», «Правоохоронна діяльність», аспірантам і викладачам юридичних та економічних закладів вищої освіти, тим, хто прагне до поглибленого та комплексного вивчення проблем протидії фінансово-економічній злочинності.

40039

Характеристики

ISBN
978-617-566-663-0
Обкладинка
Тверда
Формат
60х84 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.