search

Правові висновки Верховного Суду (кримінальна юрисдикція) за 2019 рік

500,00 ₴
Без податку
Кількість

Правові висновки Верховного Суду (кримінальна юрисдикція) за 2019 рік. Упорядники Антонюк Н. О., Кравченко С. І. Київ: Алерта, 2020. 402 с.

Переглянути зміст

Збірник містить правові висновки Верховного Суду щодо застосування норм Кримінального і Кримінального процесуального кодексів України. Допомагає узагальнити і проаналізувати судову практику Верховного Суду (кримінальна юрисдикція). Правові висновки викладені відповідно до розділів Кримінального і Кримінального процесуального кодексів України, що зручно для пошуку необхідної інформації. 

Збірник розрахований на працівників органів досудового розслідування, прокуратури і суддів судів загальної юрисдикції, адвокатів, юристів, викладачів, студентів, наукових працівників та аспірантів.

Застереження: видання містить короткий огляд деяких судових рішень Великої Палати та Касаційного кримінального суду. У кожному з них викладено лише основний висновок щодо правового питання. Для правильного розуміння висловленої в судовому рішенні правової позиції необхідно ознайомитися з його повним текстом, розміщеним у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

39736

Характеристики

ISBN
978-617-566-611-1
Обкладинка
Тверда
Формат
70х100 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.