Лобода Н. О., Чабанюк О. М. Бухгалтерський облік : навчальний посібник
search
  • Лобода Н. О., Чабанюк О. М. Бухгалтерський облік : навчальний посібник

Лобода Н. О., Чабанюк О. М. Бухгалтерський облік

280,00 ₴
Без податку
Лобода Н. О., Чабанюк О. М. Бухгалтерський облік : навчальний посібник
Кількість

Лобода Н. О., Чабанюк О. М. Бухгалтерський облік : навчальний посібник. Київ : Алерта, 2022. 224 с.

Переглянути зміст

У навчальному посібнику наведені теоретичні та практичні матеріали з бухгалтерського обліку. У першій частині висвітлюється: поняття, сутність та особливості обліку, предмет і метод, методичні прийоми бухгалтерського обліку, поняття бухгалтерського балансу, призначення і будова рахунків бухгалтерського обліку, суть подвійного запису, документація та інвентаризація, оцінювання та калькуляція в системі бухгалтерського обліку, облік основних господарських процесів, облікові регістри, поняття і види форм бухгалтерського обліку. У другій частині викладено: облік активів, зобов’язань, капіталу, витрат, доходів, фінансових результатів та фінансової звітності.

Посібник містить форми фінансової звітності, глосарій бухгалтерських термінів, План рахунків, що сприятиме засвоєнню теоретичного матеріалу та виробленню практичних навичок з облікової роботи.

Рекомендується для підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня закладів вищої освіти зі спеціальності Облік і оподаткування та інших не облікових спеціальностей.

40346

Характеристики

ISBN
978-617-566-724-8
Обкладинка
М'яка
Формат
70х100 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.