search

Тринька Л.Я., Іванчук (Липчанська) О.В. Фінансовий аналіз

200,00 ₴
Без податку
Кількість

Тринька Л.Я., Іванчук (Липчанська) О.В. Фінансовий аналіз. Навчальний посібник. – К.: Алерта, 2014. – 768 с.

У навчальному посібнику викладено теоретичні основи фінансового аналізу, методику, організацію та прикладні засади його проведення на вітчизняних підприємствах. Представлено авторами навчально-методичний комплекс з дисципліни та інструментарій аналітичного дослідження, методичні підходи до аналізу та оцінки майнового стану, фінансової стійкості, платоспроможності та ліквідності, грошових потоків, ефективності використання капіталу та виробничо-фінансового левериджу, ділової та ринкової активності підприємства, оцінки комплексного фінансового аналізу підприємства в умовах застосування інформаційних технологій.

Навчальний матеріал подано у схематичній формі, що дає змогу підвищити наочність його сприйняття. Для поглиблення засвоєння матеріалу запропоновано практичні завдання-ситуації з використанням кейс-методу, а також тести для самоконтролю та питання для обговорення. Навчально-методичний посібник призначений для студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, аспірантів, викладачів.

Стане в нагоді для аналітиків, економістів, менеджерів, підприємців і всіх, хто цікавиться проблемами практичного застосування фінансового аналізу в управлінні та бізнесі.

36079

Характеристики

ISBN
978-966-853-338-0
Обкладинка
Тверда
Формат
60х84 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.