search

Чабанюк О. М., Кузьмінська К. І. Облік і оподаткування у торгівлі та підприємствах ресторанного бізнесу

160,00 ₴
Без податку
Кількість

Чабанюк О. М., Кузьмінська К. І. Облік і оподаткування у торгівлі та підприємствах ресторанного бізнесу. Навч. посіб. / О. М. Чабанюк, К. І. Кузьмінська – К.: Алерта, 2019. – 214 с.

Переглянути зміст

У навчальному посібнику розглядаються: організаційно-облікові аспекти підприємств оптової торгівлі; особливості організації та методика обліку і оподаткування діяльності підприємств роздрібної торгівлі, зокрема, висвітлюється реалізація товарів зі знижкою: знижка менше собівартості товару, знижка надана після уцінки товару, знижка нада-

на до реалізації; знижка надана після реалізації; реалізація товару за 1,00 грн; третя річ в подарунок; продаж товарів за бонуси, надання купонів на знижку покупцю; організація та методика обліку і оподаткування в інтернет-магазині; організація та методика обліку і оподаткування на підприємствах ресторанного бізнесу, зокрема: бізнес-ланчі, кейтерінг, шведський стіл.

Систематизований матеріал доступно викладено у 4 розділах.

Видання призначене для бухгалтерів, аудиторів, фінансистів, працівників фіскальної служби, викладачів, аспірантів та студентів спеціальності “Облік і оподаткування” вищих навчальних закладів України.

39371

Характеристики

ISBN
978-617-566-516-9
Обкладинка
М'яка
Формат
60х84 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.