search

Практикум з фінансового та управлінського обліку за національними стандартами

200,00 ₴
Без податку
Кількість

Практикум з фінансового та управлінського обліку за національними стандартами: навч. посібник·/ М. Ф.·Огійчук, Л. Г.·Панченко, Л. О.·Сколотій, Т. П.·Шев’якова / За ред. проф. М. Ф.·Огійчука. – 2-ге вид., перероб. і доп. –К.: Алерта, 2013. – 608 с.

Висвітлено організацію фінансового і управлінського обліку згідно із Законом «Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні», Податковим кодексом України, національними стандартами бухгалтерського обліку та Планом рахунків. Викладений матеріал є моделлю· наскрізної задачі і дає можливість засвоїти на базі нових методичних концепцій: облік активів (грошових коштів, фінансових інвестицій, розрахунків з дебіторами, запасів, поточних біологічних активів, необоротних активів, капітальних інвестицій), вивчення яких передбачено навчальним курсом «Фінансовий облік-І»; облік джерел формування активів (власного капіталу, розрахунків за виплатами працівникам, розрахунків за податками й платежами, розрахунків з постачальникаии та підрядниками, розрахунків за іншими зобов’язаннями, доходів і результатів діяльності, складання фінансової звітності), вивчення яких передбачено навчальним курсом «Фінансовий облік-ІІ»; облік витрат та обчислення собівартості продукції робіт і послуг як складових навчального курсу «Управілінський облік».

Для студентів економічних спеціальностей в навчальних закладах всіх рівнів акредитації та слухачів післядипломної освіти.

Може бути використаний фахівцями з бухгалтерського обліку, аспірантами та викладачами вищих навчальних закладів.

32348

Характеристики

ISBN
978-617-566-219-9
Обкладинка
Тверда
Формат
60х84 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.