search

Н. М. Ткаченко Пенсійна реформа та пенсійне забезпечення наукових (науково‑педагогічних)...

40,00 ₴
Без податку
Кількість

Н. М. Ткаченко Пенсійна реформа та пенсійне забезпечення наукових (науково‑педагогічних) працівників та державних службовців України. Пенсійні реформи: світовий досвід. – К.: Алерта, 2012. – 84 с.

У виданні відображені заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи в Україні, вік виходу (і право) жінок і чоловіків на наукову пенсію. Вимоги щодо стажу наукової роботи та страхового стажу; право на наукову пенсію дострокового призначення за віком; обмеження максимального розміру пенсії; призначення наукової пенсії по інвалідності; зміни порядку визначення заробітної плати для обчислення наукової пенсії; реформи та пенсійне забезпечення державних службовців.

Розглянуто питання запровадження накопичувальної пенсійної системи в Україні: формування накопичувальної системи, учасники, страхові внески. Обґрунтована необхідність прийняття пенсійної реформи та її другого етапу.

У посібнику розглянуто пенсійні реформи (світовий досвід): у Сінгапурі, Чілі, Росії, Польщі, Австралії, Швеції, Нідерландах.

33164

Характеристики

Обкладинка
М'яка
Формат
60х84 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.