search

Чабанюк О. М., Лобода Н. О. Бухгалтерський облік: у схемах і таблицях

350,00 ₴
Без податку
Чабанюк О. М., Лобода Н. О. Бухгалтерський облік: у схемах і таблицях
Кількість

Чабанюк О. М., Лобода Н. О. Бухгалтерський облік: у схемах і таблицях : навч. посіб. Київ :  Алерта, 2023. 212 с.

Переглянути зміст

У навчальному посібнику схематичних і табличних формах наведені теоретичні та практичні матеріали з бухгалтерського обліку. У першій частині висвітлюється: поняття, сутність та особливості обліку, предмет і метод, методичні прийоми бухгалтерського обліку, поняття бухгалтерського балансу, призначення і будова рахунків бухгалтерського обліку, суть подвійного запису, документація та інвентаризація, оцінювання та калькуляція в системі бухгалтерського обліку, облік основних господарських процесів, облікові регістри, поняття і види форм бухгалтерського обліку. У другій частині викладено: облік активів, зобов'язань, капіталу, витрат, доходів, фінансових результатів та структура фінансової звітності.

Посібник містить форми фінансової звітності, глосарій бухгалтерських термінів, План рахунків, що сприятиме засвоєнню теоретичного матеріалу та виробленню практичних навичок з облікової роботи.

Рекомендується для підготовки здобувачів першого (бакалаврського) ­рівня закладів вищої освіти зі спеціальності Облік і оподаткування та інших не облікових спеціальностей.

40461

Характеристики

ISBN
978-617-566-756-9
Обкладинка
М'яка
Формат
70х100 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.