search

Набруско М. С. Використання матеріалів оперативно-розшукової діяльності на початковому етапі розслідування торгівлі людьми

220,00 ₴
Без податку
Кількість

Набруско М. С. Використання матеріалів оперативно-розшукової діяльності на початковому етапі розслідування торгівлі людьми: / М. С. Набруско; [за загал. ред. проф. М. А. Погорецького]. – К.: Алерта, 2016. – 204 с.

У монографії на підставі аналізу наукових джерел з кримінального права й процесу, криміналістики, кримінології, законодавчих і відомчих правових актів, статистики даних і матеріалів слідчо-судової практики висвітлено теоретичні, правові та практичні проблеми використання матеріалів оперативно-розшукової діяльності на початковому етапі розслідування торгівлі людьми. Сформульовано авторське визначення поняття «криміналістична характеристика торгівлі людьми», розкрито зміст її елементів, розглянуто типові слідчі ситуації та типові версії початкового етапу розслідування торгівлі людьми, визначено перелік обставин, що підлягають дослідженню, зокрема тих, що встановлюються переважно засобами й методами оперативно-розшукової діяльності.

Адресована науковцям і практикам, а також тим, хто досліджує проблеми кримінального процесу та криміналістики і ними цікавиться. 

38360

Характеристики

ISBN
978-617-566-385-1
Обкладинка
М'яка
Формат
60х84 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.