search

Фаринник В. І. Застосування заходів забезпечення кримінального провадження: теорія та практика

580,00 ₴
Без податку
Кількість

Фаринник В. І. Застосування заходів забезпечення кримінального провадження: теорія та практика [Текст] : [монографія] / В.І. Фаринник. – К. : Алерта, 2017. – 548 с.

У монографії на підставі аналізу правозастосовної практики, нормативно-правових актів і літературних джерел комплексно досліджено проблеми застосування заходів забезпечення кримінального провадження. Визначено загальні правила застосування заходів забезпечення кримінального провадження. Розглянуто особливості реалізації заходів забезпечення кримінального провадження в кримінальному провадженні України та зарубіжних країн. Теоретичні положення поєднуються з прикладами помилок, порушень законності і позитивного досвіду, які є найбільш розповсюдженими у процесуальній діяльності сторони захисту та обвинувачення (слідчих, прокурорів).

Праця може бути корисною для науковців, викладачів, студентів вищих навчальних закладів, практичних працівників правоохоронних органів, суддів і адвокатів та всіх, хто зацікавлений проблемами кримінального процесу.

38959

Характеристики

ISBN
978-617-566-431-5
Обкладинка
Тверда
Формат
60х84 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.