

Монографія присвячена дослідженню правового регулювання, теорії та практики застосування підстав для зміни або скасування судових рішень в апеляційному та касаційному порядку у кримінальному провадженні.
У ній розкриваються суть, ознаки та значення підстав для зміни або скасування судових рішень в апеляційному та касаційному порядку, визначаються моделі регламентації підстав та проводиться їх класифікація, висвітлюються вихідні положення кримінальної процесуальної кваліфікації, розглядаються елементи системи підстав для оскарження й перевірки судових рішень в апеляційному та касаційному порядку. Виходячи з аналізу КПК України, відповідних положень кримінального процесуального законодавства зарубіжних держав та доктринальних підходів, автор подає своє бачення питань, що входять до предмета дослідження, висуває пропозиції щодо вдосконалення кримінального процесуального закону. У монографії використана судова практика апеляційної та касаційної інстанцій.
Монографія адресована викладачам та науковим працівникам, адвокатам, прокурорам, суддям, може бути корисною для аспірантів, ад’юнктів, студентів, курсантів, слухачів вищих юридичних навчальних закладів і факультетів, а також усім, хто цікавиться теорією та практикою оскарження й перевірки судових рішень у кримінальному процесі.
Характеристики