search

Нотаріальний процес: теорія і практика. Концепції вчених з удосконалення законодавства про нотаріат

700,00 ₴
Без податку
Нотаріальний процес: теорія і практика. Концепції вчених з удосконалення законодавства про нотаріат. Монографія. / За заг. ред. докторки юридичних наук, професорки, заслуженої юристки України Фурси С.Я.
Кількість

Нотаріальний процес: теорія і практика. Концепції вчених з удосконалення законодавства про нотаріат. Монографія. / За заг. ред. докторки юридичних наук, професорки, заслуженої юристки України Фурси С.Я., Київ: Алерта, 2023. 364 с.

Переглянути зміст

Дана наукова праця є комплексним науково-практичним дослідженням, у якому проаналізовані новели Законопроєкту № 5644 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення регулювання нотаріальної діяльності», зокрема, щодо організації нотаріату, розширення повноважень нотаріусів та процедури вчинення певних нотаріальних проваджень. Також вченими висловлені обґрунтовані думки щодо удосконалення чинної редакції Закону України «Про нотаріат» та актів, які передбачають необхідність запровадження в Україні е-нотаріату, оскільки такі акти потребують істотного вдосконалення та лише після їх публічного обговорення і схвалення вони можуть бути запроваджені у законодавство про нотаріат. Також запропонований аналіз міжнародних договорів, конвенцій, які мають вплив на нотаріальну діяльність і після вступу України до ЄС наберуть для України законну силу, зокрема, проаналізовано Регламент № 650 /2012 Європейського парламенту та Ради від 4 липня 2012 р. Значну увагу авторами присвячено діяльності нотаріуса при реалізації особами цивільного, сімейного, спадкового права, а також комплексним нотаріальним процесуальним правовідносинам та становленню і розвитку науки про транснаціональний нотаріальний процес. В роботі проаналізовано й особливості вчинення окремих нотаріальних дій в умовах воєнного стану.

Ця монографія буде цікавою як самим авторам монографії, розробникам законопроєктів, які займаються дослідженням проблем організації нотаріату та нотаріального процесу, а й широкому колу фахівців, які у своїй практичній діяльності стикаються із проблемами нотаріального посвідчення певних видів правочинів, зокрема, суддям, адвокатам, нотаріусам, а також і викладачам, аспірантам, студентам, які бажають розширити ти свої знання у даній сфері.

40501

Характеристики

ISBN
978-617-566-765-1
Обкладинка
Тверда
Формат
60х84 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.