search

Паливно-енергетичний комплекс з економічним обґрунтуванням і елементами проектування

500,00 ₴
Без податку
Кількість

Паливно-енергетичний комплекс з економічним обґрунтуванням і елементами проектування : Навч. посіб. / В.Р. Кулінченко, Н.М. Ткаченко. – К.: Алерта, 2017. – 476 с.

У посібнику розглянуті основні властивості твердого, рідкого і газоподібного палива. Наведені узагальнені теплотехнічні характеристики, що дозволяють оцінити ефективність використання палива, без визначення його складу і теплоти згорання. Викладена проста методика визначення втрат тепла, ККД теплотехнічних установок, економії палива, що отримала застосування в промисловості. Розглянуто шляхи підвищення ефективності використання палива за мінімальних вкладень капіталу шляхом комплексного ступеневого використання тепла продуктів згорання і захисту навкілля.

У посібнику розглянуті проблеми розвитку енергетики в умовах переходу до конкурентного ринку, основи структурної реформи електроенергії і основні її напрямки. Розглянуто традиційні методи порівняльної і загальної економічної оцінки ефективності інвестицій і сучасний підхід до оцінки ефективності технічних рішень, пов’язаних з перебудовою підприємств паливно-енергетичних комплексів. Розглянуті принципи побудови і проектування діалогових людино-машинних систем керування режимами роботи енергосистем, що ґрунтуються на засобах автоматизації процесів пошуку і прийняття рішень.

Навчальний посібник розрахований на студентів, магістрів і аспірантів вищих технічних навчальних закладів 4-го рівня акредитації, а також на спеціалістів галузі.

Бібліографій 54, рисунків 53, таблиць 169.

38844

Характеристики

ISBN
978-617-566-429-2
Обкладинка
Тверда
Формат
70х100 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.