search

Страхові послуги

160,00 ₴
Без податку
Кількість

Страхові послуги: навч. посібник / Д. І. Дема, О. М. Віленчук, І. В. Дем’янюк;за заг. ред. Д. І. Деми. – [3-тє вид., стереотипне]. – К.: Алерта 2017. – 526 с.

Навчальний посібник підготовлено відповідно до діючої програми «Страхові послуги». У навчальному посібнику обґрунтовано теоретичні основи розробки, формування тареалізації страхової послуги на страховому ринку України. Основну увагу зосередженона висвітленні питань щодо надання страхових послуг з особистих та майнових видівстрахування й страхування відповідальності. Послідовність викладання навчальногоматеріалу забезпечує можливість ознайомлення з широким спектром страхових послуг, які надаються на вітчизняному та світовому ринках страхування. Авторами начальногопосібника приділено значну увагу оволодінню студентами теоретичним матеріалом тапрактичними навиками страхової діяльності. З цією метою в кінці кожного розділу запропоновано студентам практикум для самостійного опрацювання.

Навчальний посібник розроблено для студентів вищих навчальних закладів економічних спеціальностей. Він може бути корисним для викладачів, слухачів шкіл та інститутів підвищення кваліфікації, працівників страхових компаній, а також всіх тих, хто цікавиться проблемами та перспективами розвитку страхової справи.

35068

Характеристики

ISBN
978-617-566-215-1
Обкладинка
Тверда
Формат
60х84 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.