search

Макро- та мікроекономіка: теоретичні аспекти. Навчально-методичний посібник для самостійного вивчення дисципліни

120,00 ₴
Без податку
Кількість

Макро- та мікроекономіка: теоретичні аспекти. Навчально-методичний посібник для самостійного вивчення дисципліни / За науковою ред. проф. Федоренка В. Г., проф. Денисенка М. П. – К.: Алерта, 2013. – 728 с.

Це видання є продовженням рубрики БІБЛІОТЕКА КУРСУ «Економічна теорія», заснованої в першому виданні. У навчально-методичному посібнику для самостійного вивчення розкрито загальні засади економічного розвитку, сутність економічних систем, питання мікро- та макроекономіки, світового господарства, а також зміст основних економічних категорій, явищ, законів. Особливу увагу приділено функціонуванню ринкової системи господарювання на основі поєднання механізму ринку і регулюючої ролі держави. Окреслено загальну картину сучасного глобалізованого світу, перспективи вітчизняної економіки, місце економіки України в системі світового господарства. До кожної теми додаються тестові завдання, ситуаційні задачі та питання для самоконтролю, що дозволить перевірити знання студентів.

Для самостійного вивчення дисципліни «Основи економічної теорії» студентами вищих навчальних закладів.

Може бути корисним також професорсько-викладацькому складу, економістам-практикам, аспірантам, підприємцям, усім, хто цікавиться сучасною економічною наукою.

34118

Характеристики

ISBN
978-617-566-661-6
Обкладинка
Тверда
Формат
60х84 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.