search

Акіліна О.В., Ільїч Л.М. Економіка праці та соціально-трудові відносини

200,00 ₴
Без податку
Кількість

Акіліна О.В., Ільїч Л.М. Економіка праці та соціально-трудові відносини: Навчальний посібник. 2-ге вид., допов. і перероб. / О.В. Акіліна, Л.М. Ільїч. – К.: Алерта, 2012. – 820 с.

У навчальному посібнику розглядаються теоретичні та практичні аспекти функціонування ринку праці. Відповідно до ринкових умов, міжнародних стандартів та норм трудового права сформовано основний понятійний апарат економіки праці, висвітлено методологічні засади дослідження сучасних суспільних тенденцій  і явищ у сфері соціально-трудових відносин.

Навчальний посібник розкриває основні проблеми трансформації концепції зайнятості, становлення та розвитку соціального партнерства, сучасні підходи до управління людськими ресурсами тощо.

Навчальний посібник підготовлено відповідно до Галузевих стандартів вищої освіти для навчальної дисципліни «Економіка праці та соціально-трудові відносини».

Для студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, слухачів інститутів і факультетів післядипломної освіти, а також керівників підприємств (організацій), спеціалістів у сфері праці та зайнятості.

32808

Характеристики

ISBN
978-617-566-440-7
Обкладинка
Тверда
Формат
60х84 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.