search

Пилипенко І. В. Кримінально-правова протидія самоправству

280,00 ₴
Без податку
Кількість

Пилипенко І. В. Кримінально-правова протидія самоправству : монографія. За наук. ред. І.  І. Присяжнюка. Київ: Алерта, 2021. 300 с.

Переглянути зміст

У монографії висвітлено проблеми кримінально-правової протидії самоправству в Україні. У роботі проаналізовано зарубіжний досвід протидії самоправству, а також розглянуто підстави, що послугували криміналізації цього явища в Україні. Надано кримінально-правову характеристику ознакам складу цього кримінального правопорушення та приділено увагу проблемам кримінально-правової кваліфікації самоправства, зокрема, питанням його відмежування від інших кримінальних правопорушень. Запропоновано авторський підхід до вирішення проблем кваліфікації, що виникають під час застосування статті 356 Кримінального кодексу України. З урахуванням отриманих у ході дослідження результатів, з метою вдосконалення законодавства розроблено пропозиції щодо змін до Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Видання розроблене для науковців, прокурорів, слідчих та суддів, законодавців, наукових та науково-педагогічних працівників, аспірантів і студентів вищих навчальних юридичних закладів.

40130

Характеристики

ISBN
978-617-566-678-4
Обкладинка
М'яка
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.