search

Шевчишен А.В. Доказування стороною обвинувачення у досудовому розслідуванні корупційних злочинів...

530,00 ₴
Без податку
Кількість

Шевчишен А.В. Доказування стороною обвинувачення у досудовому розслідуванні корупційних злочинів у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг: теорія і практика: монографія / А.В.Шевчишен. К.: Алерта, 2019. 536 с. 

Переглянути зміст

В монографії досліджуються проблеми теорії та практики доказування стороною обвинувачення у досудовому розслідуванні корупційних злочинів у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов›язаної з наданням публічних послуг, зокрема: стан наукових досліджень, їх сутність та методологію. Розкрито зміст авторської системи обставин, що підлягають доказуванню у кримінальних провадженнях зазначеної категорії, доказову діяльність сторони обвинувачення на початковому етапі досудового розслідування, особливості доказування у досудовому розслідуванні корупційних злочинів, вчинених окремою категорією осіб, проблеми здійснення доказової діяльності під час спеціального досудового розслідування (in absentia).

Праця може бути корисною для науковців, викладачів, студентів вищих навчальних закладів, практичних працівників правоохоронних органів, суддів, адвокатів та всіх, хто цікавиться проблемами кримінального процесу.

39525

Характеристики

ISBN
978-617-566-559-6
Обкладинка
Тверда
Формат
60х84 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.