search

Цивільне та господарське право в тестових завданнях (практичний курс)

250,00 ₴
Без податку
Омельчук В.А., Найда І.В., Зіньова О.С. Цивільне та господарське право в  тестових завданнях (практичний курс): навчально-практичний посібник
Кількість

Омельчук В.А., Найда І.В., Зіньова О.С. Цивільне та господарське право в  тестових завданнях (практичний курс): навчально-практичний посібник / за заг. ред. В.А. Омельчук. Київ: Алерта, 2022. 192 с.

Переглянути зміст

Навчальний посібник «Цивільне та господарське право в тестових завданнях (практичний курс)» підготовлено відповідно до тематичного плану та програм навчальних дисциплін, які відповідають встановленим освітнім вимогам, що необхідні при підготовці фахівців за спеціальністю «Право».

У посібнику міститься 1000 тестових завдань, які розміщені у 40 темах відповідно до програми базового курсу. Всі тестові завдання подано з варіантами відповідей, де правильною є лише одна. Тестові завдання можуть бути використані для перевірки знань студентів, при таких формах контролю, як поточний, модульний, а також як один із варіантів екзаменаційних завдань з курсів «Цивільне право України» та «Господарське право України».

Навчально-практичний посібник розрахований на студентів, які навчаються у закладах вищої освіти за спеціальністю 081 – «Право», викладачів, науковців, усіх, хто цікавиться проблематикою сучасного цивільного і  господарського права.

40377

Характеристики

ISBN
978-617-566-738-5
Обкладинка
М'яка
Формат
60х84 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.