search

Фединяк Г. С., Фединяк Л. С. Міжнародне приватне право (Вид. 8-ме)

600,00 ₴
Без податку
Фединяк Г. С., Фединяк Л. С. Міжнародне приватне право : підручник. Вид. 8-ме, переобл. і допов.
Кількість

Фединяк Г. С., Фединяк Л. С. Міжнародне приватне право : підручник. Вид. 8-ме, переобл. і допов. Київ: Алерта, 2021. 524 с.

Переглянути зміст

Підручник охоплює всі традиційні теми курсу «Міжнародне приватне право». Вони розділені на Загальну та Особливу частини. Підручник викладено у класичному стилі подачі матеріалу. Чимало місця відведено аналізу правового статусу фізичних та юридичних осіб, правовому регулюванню зобов’язань у міжнародному приватному праві, трудових правовідносин, шлюбно-сімейних, спадкових. Матеріал, що стосується міжнародного цивільного процесу, допоможе з’ясувати засади процесуального статусу іноземних суб’єктів права, оволодіти знаннями про міжнародну підсудність, визнання та виконання іноземних судових рішень.  

Підручник містить тести з курсу «Міжнародне приватне право», які можуть бути використані викладачем для форми звітності студента (залік, екзамен), так і студентом для самоперевірки.

Матеріал цього навчального видання викладено на основі аналізу наукових джерел, законодавства й правозастосувальної практики України та інших держав станом на 1 вересня 2021 р. 

Для студентів юридичних факультетів і факультетів міжнародних відносин, аспірантів, викладачів, практичних працівників у сфері юриспруденції.

40236

Характеристики

ISBN
978-617-566-692-0
Обкладинка
Тверда
Формат
60х84 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.