search

Кодекс законів про працю України (актуальна судова практика, базові законодавчі та нормативно-правові акти). 2-ге вид.

230,00 ₴
Без податку
Кількість

Кодекс законів про працю України (актуальна судова практика, базові законодавчі та нормативно-правові акти). 2-ге вид., переробл. і доповн. / Упорядник В. І. Лебідь. Київ: Алерта, 2020. 314 с.

Переглянути зміст

Метою підготовки збірника є систематизація інформації, яка може бути корисною для формування правової позиції у судових суперечках, належного оформлення трудових відносин, зокрема при підготовці трудових договорів, наказів, рішень одноособових або колегіальних органів управління роботодавця, визначенні предмету доказування та джерел отримання інформації, що може бути використана як докази законності правової позиції.

Збірник містить рішення Європейського суду з прав людини, Конституційного суду України, Верховного Суду, судів першої та апеляційної інстанцій, базові законодавчі та нормативно-правові акти України та ратифіковані Україною міжнародні нормативно-правові акти, тому може бути корисним не тільки юристам-практикам, працівникам кадрових підрозділів, а й студентам, які навчаються за спеціальністю «Право» та всіх, хто цікавиться правом.

39962

Характеристики

ISBN
978-617-566-636-4
Обкладинка
М'яка
Формат
60х84 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.