search

Теорія держави: основні теорії, концепції, підходи до вивчення

90,00 ₴
Без податку
Кількість

Теорія держави: основні теорії, концепції, підходи до  вивчення: навчальний посібник.– 2-ге вид., перероб. та допов.  – К.: Алерта, 2016. – 288 с.

На основі вивчення досягнень світового і вітчизняного досвіду з правознавства, його сучасного праворозуміння, вивчення державно-правових явищ та аналізу юридичної літератури розкриваються актуальні проблеми теорії держави. Зокрема,  концентрується увага на висвітленні теорій походження держави, положень виникнення, сутності, ознак і типів держави, функцій держави та їх видів, механізму і апарату держави, форми держави та її елементів. Чільне місце займає обґрунтування положень щодо громадянського суспільства, правової держави, основних сучасних концепцій держави тощо. Виклад  матеріалу тісно пов’язується із життям України. У посібнику використовуються норми Конституції України в редакції 2014 року та інші найновіші нормативно-правові акти Української держави.

Навчальний посібник розрахований на студентів, аспірантів, викладачів закладів освіти, а також усіх тих, кого цікавлять актуальні проблеми теорії держави.

37253

Характеристики

ISBN
978-617-566-625-8
Обкладинка
М'яка
Формат
60х84 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.