search

Правові висновки Верховного Суду у справах щодо виконання судових рішень та виконавчого провадження

350,00 ₴
Без податку
Кількість

Правові висновки Верховного Суду у справах щодо виконання судових рішень та виконавчого провадження (господарська юрисдикція) / Упорядники Жуков С. В., Погребняк В. Я. К.: Алерта, 2019. 336 с.

Переглянути зміст

Збірник містить правові висновки Верховного Суду щодо виконання судових рішень та виконавчого провадження. Допомагає узагальнити та проаналізувати судову практику Верховного Суду (господарська юрисдикція). Правові висновки розташовані відповідно до розділів, що зручно для пошуку необхідної інформації.

Збірник розрахований на суддів господарських судів, державних та приватних виконавців, арбітражних керуючих, юристів, викладачів, студентів, наукових працівників та аспірантів.

Упорядники:

Жуков Сергій Вікторович – кандидат юридичних наук, суддя-спікер Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду, судова палата для розгляду справ про банкрутство;

Погребняк Володимир Яковлевич – кандидат юридичних наук, секретар судової палати для розгляду справ про банкрутство Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду.

39438

Характеристики

ISBN
978-617-566-529-9
Обкладинка
Тверда
Формат
70х100 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.