search

Тимчасовий Бойовий статут механізованих військ Сухопутних військ Збройних сил України. Частина 1. Бригада

140,00 ₴
Без податку
Тимчасовий Бойовий статут механізованих військ Сухопутних військ Збройних сил України. Частина 1. Бригада. Київ: Алерта, 2023. 94 с.
Кількість

Тимчасовий Бойовий статут механізованих військ Сухопутних військ Збройних сил України. Частина І. Бригада. Київ: Алерта, 2023. 94 с.

Переглянути зміст

Бойовий статут ґрунтується на досвіді застосування Сухопутних військ, здобутому в ході проведення операції об’єднаних сил, світовому досвіді ведення воєнних дій, а також враховує досвід участі Сухопутних військ в заходах міжнародного військового співробітництва. Бойовий статут розроблений на основі Польового статуту армії США FM 3.96.

Це видання є проєктом основного бойового керівного документу підготовки та ведення бойових дій механізованими (мотопіхотними, гірськоштурмовими) бригадами Сухопутних військ, яка містить загальні положення про призначення, структуру, систему управління, склад, завдання та розподіл повноважень структурних підрозділів штабів в S-структурі, підготовку та застосування військових частин в основних видах бою, та основні питання забезпечення.

Це видання не відміняє дію «Бойового статуту механізованих і танкових військ Сухопутних військ Збройних Сил України, частина І (бригада)», введеного в дію наказом командувача Сухопутних військ Збройних Сил України від 25.12.2016 № 8т та використовується під час проведення заходів підготовки військових частин у ході відновлення боєздатності.

Видання призначене для військовослужбовців Збройних Сил України, а також для курсантів військових вузів і військових кафедр вищих закладів освіти.

40374

Характеристики

ISBN
978-617-566-737-8
Обкладинка
М'яка
Формат
60х84 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.