search

Бойовий статут механізованих і танкових військ сухопутних військ збройних сил України. Частина III

210,00 ₴
Без податку
Бойовий  статут механізованих і танкових військ сухопутних військ збройних сил України. Частина III. Взвод, відділення, екіпаж
Кількість

Бойовий  статут механізованих і танкових військ сухопутних військ збройних сил України. Частина III. Взвод, відділення, екіпаж. Київ: Алерта, 2022. 250 с.

Переглянути зміст

У Бойовому статуті механізованих і танкових військ сухопутних військ збройних сил України, частина III. Взвод, відділення, екіпаж,  викладено основні положення підготовки та ведення загальновійськового бою (виконання інших завдань) взводом (відділенням, екіпажем) у взаємодії з підрозділами родів військ і спеціальних військ Сухопутних військ.

Положення, які містяться у Бойовому статуті, слід застосовувати творчо відповідно до обстановки, що склалася, не допускаючи шаблонних дій. Положення є основою для розробки тактичних прийомів і способів дій у кожному конкретному випадку.

Видання призначене для військовослужбовців Збройних Сил України, а також для курсантів військових вузів і військових кафедр вищих закладів освіти.

40363

Характеристики

ISBN
978-617-566-729-3
Обкладинка
М'яка
Формат
60х84 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.