search

Шевчук С.В., Кабиш О.О. Українська мова (за професійним спрямуванням) : Робочий зошит-практикум

70,00 ₴
Без податку

Шевчук С.В., Кабиш О.О. Українська мова (за професійним спрямуванням) : Робочий зошит-практикум. Київ: Алерта, 2021. 96 с.https://alerta.kiev.ua/img/cms/PDF/Shevchuk_Zoshit_ukr_prof_movl_Zmist.pdf

Кількість

Шевчук С.В., Кабиш О.О. Українська мова (за професійним спрямуванням) : Робочий зошит-практикум. Київ: Алерта, 2021. 96 с.

Переглянути зміст

Робочий зошит-практикум укладено відповідно до програми курсу «Українська мова (за професійним спрямуванням)», затвердженої наказом МОН від 21.12.2009 № 1150. Він складається з трьох модулів, що містять вісімнадцять тем, і призначений для систематизації, узагальнення та закріплення знань з усіх розділів курсу «Українська мова (за професійним спрямуванням)», набуття навичок усного й писемного професійного спілкування відповідно до літературних норм.

Робочий зошит-практикум може бути використаний під час практичних (семінарських) занять, самостійної підготовки до них, як візуальне супроводження під час лекцій та орієнтир у підготовці до тематичного, модульного й рейтингового (підсумкового) контролю з дисципліни.

Для студентів і викладачів вищих навчальних закладів та всіх, хто прагне підвищити рівень професійного спілкування.

39963

Характеристики

ISBN
978-617-566-148-2
Обкладинка
М'яка
Формат
А4
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.