

Посібник містять інформацію, перш за все для співробітників правоохоронних органів, з точки зору особистої безпеки, найбільш актуальною буде здатність до самозбереження та самовиховання (стійкість), нормальне (стабільне) функціонування в умовах впливу різних внутрішніх та зовнішніх загроз, можливість професійної діяльності за умови ризику та в інших екстремальних ситуаціях для здійснення аналітичної діяльності. Крім того, необхідно завжди пам’ятати, що специфіка службової діяльності завжди пов’язана з ризиком (фінансовим, соціальним, економічним, політичним, психологічним) і він є звичайним станом для тих, хто бере участь у боротьбі з правопорушниками.
Побудова власної безпеки працівниками правоохоронних органів залежить від збору відомостей і фактів, які дозволили б уникнути прорахунків і невдалих рішень, перш за все тим, що ці відомості і факти повинні належним чином узагальнюватися та аналізуватися. У зв’язку з цим працівники правоохоронних органів мають володіти базовими знаннями щодо здійснення аналітичного забезпечення співробітників правоохоронних органів з метою забезпечення їх особистої безпеки у сфері боротьби з організованою злочинності.
При підготовці посібника використані та проаналізовані матеріали, опубліковані у відкритих джерелах.
При написанні методичних рекомендацій авторами застосовано метод збору інформації – OSINT (Open source intelligence) – розвідка відкритих джерел (специфічна інформація з відкритих джерел, зібрана й структурована особливим чином для відповіді на конкретні запитання).
Характеристики