search

Василенко П.М. , Федоренко В.Г. Зайнятість та соціальний захист населення від безробіття у питаннях та відповідях.

60,00 ₴
Без податку
Кількість

Василенко П.М. , Федоренко В.Г. Зайнятість та соціальний захист населення від безробіття у питаннях та відповідях : К.: Алерта, 2011. – 312 с.

Цей посібник є результатом звернень (службовців, роботодавців, працівників профспілок, безробітних, редакцій газет та журналів) до Державного центру зайнятості та ретельно опрацьованим узагальненням понад 700 запитань та відповідей, щодо надання особам, підприємствам соціальних та матеріальних послуг, передбачених Законами України «Про зайнятість населення» та «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття».

Посібник підготовлений згідно плану роботи інституту Державного центру зайнятості з підготовки кадрів Державної служби зайнятості України, розрахований та рекомендований для використання в практичній діяльності працівниками державної служби зайнятості, особливо для тих їхніх працівників, які працюють у відділеннях працевлаштування, та надання послуг роботодавцям, організації профнавчання, реєстрації, забезпечення та розгляду звернень громадян.

Видання є також корисним підприємцям, профспілковим організаціям, органам державної виконавчої влади, юристам та працівникам інспекції по контролю за законодавством про зайнятість населення.

Даний посібник, як і усі нормативно-правові акти, щодо зайнятості та соціального захисту населення від безробіття (зокрема, Закон України «Про зайнятість населення», «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» та інші) були приведені у відповідність з Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо зменшення впливу світової фінансової кризи на сферу зайнятості населення» (№ 799 – V1).

30464

Характеристики

ISBN
від безробіття
Обкладинка
М'яка
Формат
60х84 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.