search

Закон України «Про виконавче провадження... Науково-практичний коментар

550,00 ₴
Без податку
Закон України «Про виконавче провадження», Закон України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів» : Науково-практичний коментар
Кількість

Закон України «Про виконавче провадження», Закон України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів» : Науково-практичний коментар / за заг. ред.  д. ю.н, професора, академіка Академії наук вищої школи України М. М. Ясинка. ​К.: Алерта, 2019. 504 с.

Переглянути зміст

В даному науково-практичному коментарі законів України, які регулюють правовідносини в сфері виконання судових рішень та рішень інших органів сформульовані теоретичні коментарі та роз'яснення щодо практичного правозастосування законодавства, яке застосовують у своїй повсякденній роботі як державні, так і приватні виконавці, судді, адвокати, юрисконсульти та інші працівники правоохоронних органів.

Коментарі розраховані на державних та приватних виконавців, суддів, адвокатів, прокурорів, слідчих, юрисконсультів, викладачів і студентів вищих навчальних закладів та широкого наукового загалу.

39489
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.