search

Закон України «Про прокуратуру».·Науково-практичний коментар: у 3 кн.

90,00 ₴
Без податку
Кількість

Закон України «Про прокуратуру».·Науково-практичний коментар: у 3 кн.·/ за заг. ред. В. П.·Пшонки, О. М. Литвака. – К.: Алерта, 2013.·– 1302 с.

Основу першої книги видання становить постатейний науково-практичний коментар Закону України «Про прокуратуру», підготовлений з урахуванням останніх змін до законодавства та сучасної прокурорської практики.

У другій книзі теоретичні положення та тлумачення окремих законодавчих норм проілюстровано зразками актів реагування прокурора відповідно до функціональних напрямів діяльності органів прокуратури України.

Третя книга містить нормативні акти Генерального прокурора України, що видаються на підставі ст. 15 Закону України «Про прокуратуру»: галузеві накази, інструкції, розпорядження, вказівки тощо.

Коментар стане незамінним посібником у повсякденній діяльності працівників органів прокуратури та буде корисним іншим правникам: суддям, адвокатам, працівникам правоохоронних органів, науковцям, аспірантам, студентам і слухачам юридичних навчальних закладів, а також широкому колу громадян.

34652

Характеристики

ISBN
978-617-566-587-9
Обкладинка
Тверда
Формат
70х100 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.