search

М’ясоїд П. А. Курс загальної психології. Том 2.

500,00 ₴
Без податку
М’ясоїд П. А. Курс загальної психології: підручник: у 2 т. – К.: Алерта, 2013. – Т. 2. – 758 c.

Придбати 1 том

Кількість

М’ясоїд П. А. Курс загальної психології: підручник: у 2 т. – К.: Алерта, 2013. – Т. 2. – 758 c.

Переглянути зміст

Курс подається через систему понять і категорій, яка охоплює становлення, функціонування, будову, феноменологію психічних явищ. Відтворюється історія і логіка набування психологічних знань, виокремлюються внески у цей процес психологів-теоретиків, висвітлюються здобутки психологічної науки.

Психологічне пізнання характеризується як невпинний рух людської думки у її намаганнях збагнути природу і сутність психічного. Утверджується розуміння психології як фундаментальної науки світоглядного значення, що продовжує одвічно триваючу практику людського самопізнання.

Матеріал викладається у шести модулях, що об’єднують 20 тем. Кожна тема включає перелік питань для контролю, самоконтролю та роздумів над прочитаним, а також бібліографію, покликану розширити межі учбової діяльності студентів. В додатку до 2-го тому наводиться дослідження творчого шляху академіка В.А. Роменця, якому присвячений підручник.

Для поглибленого вивчення курсу студентами та організації цього процесу викладачами. Може бути корисним усім, хто ґрунтовно вивчає психологію або працює у цій галузі.

Забезпечений іменним та предметним (Система понять і категорій психології) покажчиками, що наводяться у 2-му томі.

29473-2

Характеристики

ISBN
978-617-566-158-1
Обкладинка
Тверда
Формат
70х100 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.