search

Нестор Н. В. Запровадження медіації в кримінальному процесі України: проблеми теорії та практики

260,00 ₴
Без податку
Кількість

Нестор Н. В. Запровадження медіації в кримінальному процесі України: проблеми теорії та практики : монографія / Н. В. Нестор. – ​К.: Алерта, 2018. – 182 с.

Переглянути зміст

Монографія присвячена комплексному вивченню теоретичних та практичних проблем примирення в кримінальному процесі з урахуванням як вітчизняних, так і зарубіжних досліджень та останніх напрацювань з даного питання.

У роботі запропоновані шляхи вдосконалення кримінально-правової регламентації та функціонального призначення примирення, досліджено правові передумови запровадження медіації в кримінальному процесі України, окреслені перспективи її запровадження. Встановлено окремі недоліки правового регулювання кримінального провадження на підставі угоди про примирення та надано пропозиції щодо їх усунення. Досліджується специфіка правового регулювання медіації у зарубіжних країнах та перспективи імплементації вдалих нормативних конструкцій до законодавства України.

Для науковців та викладачів вищих юридичних навчальних закладів і факультетів, аспірантів, студентів, практичних працівників органів правопорядку України.

39156

Характеристики

ISBN
978-617-566-482-7
Обкладинка
М'яка
Формат
60х84 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.