search

Примирні процедури в цивілістичному процесі: теорія і практика за заг. ред. С. Я. Фурси

700,00 ₴
Без податку
Примирні процедури в цивілістичному процесі: теорія і практика (нотаріат, суд, адвокатура, виконавче провадження) / за заг. ред. докторки юридичних наук, професорки, заслуженої юристки України С. Я. Фурси
Кількість

Примирні процедури в цивілістичному процесі: теорія і практика (нотаріат, суд, адвокатура, виконавче провадження). Науково-практичний посібник. (Серія «Процесуальні науки») / за заг. ред. докторки юридичних наук, професорки, заслуженої юристки України С. Я. Фурси. К.: Алерта, 2022. 428 с.

Переглянути зміст 

Даний науково-практичний посібник є комплексним теоретико-прикладним дослідженням примирних процедур у цивілістичному процесі.

У роботі українськими та зарубіжними вченими і практикуючими фахівцями розкрито примирні процедури, їх сутність складові та співвідношення із медіацією та іншими способами врегулювання спорів, матеріальні та процесуальні основи примирення у нотаріаті, суді, третейському суді, виконавчому провадженні та адвокатській діяльності акцент зроблено на альтернативному врегулюванні спорів за участі іноземних суб’єктів, зокрема, у сфері надання медичної допомоги, врегулювання аліментних зобов’язань та міжнародному комерційному арбітражі. Істотна увага приділена медіації як способу примирення сторін, а також процедурі примирення сторін у цивільному і виконавчому процесах, зокрема, при врегулюванні спору за участі судді, укладання та затвердження мирової угоди, проаналізована судова практика.

Посібник стане у нагоді вченим, практикуючим фахівцями, зокрема, суддям, адвокатам, нотаріусам, виконавцям, докторантам, аспірантам, а також студентам, які цікавляться питаннями примирних процедур у різних сферах.

40366

Характеристики

ISBN
978-617-566-730-9
Обкладинка
Тверда
Формат
60х84 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.