search

Топорецька З. М. Лотереї: 50 питань і відповідей: наук

180,00 ₴
Без податку
Кількість

Топорецька З. М. Лотереї: 50 питань і відповідей: наук.-практ. вид. / З. М. Топорецька; за наук. ред. д. ю.н., проф. М. А. Погорецького. Київ: Алерта, 2019. 222 с. 

Переглянути зміст

У науково-практичному виданні у формі запитань та відповідей викладені основні теоретичні положення та проблемні питання, які виникають при дослідженні лотерей, ринків лотерей, проблем формування та реалізації державної політики у сфері випуску та проведення лотерей. На основі дослідження зарубіжного досвіду регулювання цієї сфери, міжнародних документів, матеріалів практики розроблено пропозиції по вирішенню основних проблем державного регулювання лотерейного ринку для України, у тому числі боротьбі з незаконними видами ігор на гроші, які маскуються під лотереї.

Науково-практичне видання адресоване авторам законодавчих актів, спрямованих на врегулювання лотерейної сфери: народним депутатам, міністрам, державним службовцям, які відповідають за формування і реалізацію державної політики у сфері лотерей, а також широкому загалу експертів, журналістів, активістів, потенційних гравців у лотерею та всім людям, яких цікавить проблема лотерей.

39539

Характеристики

ISBN
978-617-566-569-5
Обкладинка
М'яка
Формат
60х84 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.