search

Вереша Р. В., Якуба Г. О. Кваліфікаційний адвокатський іспит. Теоретична частина (Вид. 5-те)

480,00 ₴
Без податку
Вереша Р. В., Якуба Г. О. Кваліфікаційний адвокатський іспит. Теоретична частина : навч.-практ. посіб. Вид. 5-те, перероб. та доповн.
Кількість

Вереша Р. В., Якуба Г. О. Кваліфікаційний адвокатський іспит. Теоретична частина : навч.-практ. посіб. Вид. 5-те, перероб. та доповн. Київ: Алерта, 2022. 532 с.

Переглянути зміст

У навчально-практичному посібнику системно та комплексно висвітлюються відповіді на питання усного іспиту, який скла­дається для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні. Посібник розроблено відповідно до чинної Програми складення кваліфікаційного іспиту, затвердженої рішенням Ради адвокатів України.

Видання розраховане на осіб, які готуються до складання кваліфікаційних іспитів для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, науковців, викладачів, аспірантів (ад’юнктів), студентів та слухачів вищих навчальних закладів правового спрямування та юридичних факультетів, а також адвокатів, практичних співробітників органів досудового розслідування, прокурорів, суддів та всіх, хто цікавиться правом.

40278

Характеристики

ISBN
978-617-566-708-8
Обкладинка
М'яка
Формат
60х84 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.