search

Кваліфікаційний іспит адвоката: доступ до майбутньоі професії: навч. посіб.: теорет. част.

500,00 ₴
Без податку
Кількість

Кваліфікаційний іспит адвоката: доступ до майбутньоі професії: навч. посіб.: теорет. част. 2-ге видан. зі змін. і доповн. та з урахув. прав. позиц. Верховного Суду. За ред. д-ра юрид. наук, проф. О. П. Кучинської, д-ра юрид. наук, проф. М. А. Погорецького та д-ра юрид. наук, проф. О. Г. Яновської. К.: Алерта, 2019. 932 с.

Переглянути зміст

Друге видання цього навчального посібника розроблено колективом авторів на основі Програми складання кваліфікаційного іспиту, затвердженій рішенням Ради адвокатів України від 26.02.2016 № 68, та з урахуванням останніх змін і доповнень у чинному законодавстві України й правових позицій Верховного Суду.

Посібник розраховано на широке коло осіб, у тому числі тих, які готуються до складання кваліфікаційного іспиту для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, студентів юридичних спеціальностей, юристів та всіх, хто цікавиться правом.

Авторський колектив:

Біцай А. В., канд. юрид. наук – ​розділи 2, 9, 10 у співавтор. із Яновською О. Г.; Бойко Ю. Ю., адвокат – ​розділ 3 у співавтор. із Топорецькою З. М.; Кучинська О. П., д-р юрид. наук, проф., адвокат – ​розділи 1, 15 у співавтор. із Мельник А. М.; Мельник А. М., канд. юрид. наук – ​розділи 1, 15 у співавтор. з Кучинською О. П.; Побережник А. О., канд. юрид. наук, адвокат – ​розділ 8 у співавтор. з Саленко О. В.; Погорецький М. А., д-р юрид. наук, проф., адвокат – ​розділи 6, 7 у співавтор. із Сергєєвою Д. Б. та Стареньким О. С.; Саленко О. В., канд. юрид. наук – ​розділ 8 у співавтор. з Побережник А. О.; Сергєєва Д. Б., д-р юрид. наук, с. н. с. – ​розділи 6, 7 у співавтор. із Погорецьким М. А. та Стареньким О. С.; Старенький О. С., канд. юрид. наук, адвокат – ​розділи 6, 7 у співавтор. з Погорецьким М. А. та Сергєєвою Д. Б., розділ 5 у співавтор. з Хотинською-Нор О. З.; Топорецька З. М., канд. юрид. наук – ​розділ 3 у співавтор. з Бойко Ю. Ю.; Хотинська-Нор О. З., д-р юрид. наук, доц., адвокат – ​розділ 4 у співавтор. із Стареньким О. С., розділ 5; Циганюк Ю. В., канд. юрид. наук, доц., адвокат – ​розділи 11, 12, 13, 14; Яновська О. Г., д-р юрид. наук, проф. – ​розділи 2, 9, 10 у співавтор. із Біцай А. В.

39373

Характеристики

ISBN
978-617-566-528-2
Обкладинка
Тверда
Формат
70х100 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.