search

Кваліфікаційний іспит адвоката: доступ до майбутньої професії. Практична частина

240,00 ₴
Без податку
Кількість

Кваліфікаційний іспит адвоката: доступ до майбутньої професії: практ. част. : навч. посіб., 2-ге видан. зі змін. і доповн. За ред. докт. юрид. наук, проф. О. П. Кучинської, докт. юрид. наук, проф. М. А. Погорецького, докт. юрид. наук, проф. О. Г. Яновської. К.: Алерта, 2019. 220 с.

Переглянути зміст

Практична частина другого видання цього навчального посібника розроблена колективом авторів на основі Програми складення кваліфікаційного іспиту, затвердженої рішенням Ради адвокатів України від 26.02.2016 № 68, та з урахуванням останніх змін і доповнень у чинному законодавстві України.

Посібник розраховано на широке коло осіб, у тому числі тих, хто готується до складення кваліфікаційного іспиту для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, студентів юридичних спеціальностей, юристів та всіх, хто цікавиться правом.

Авторський колектив:

Бірюкова А. М., канд. юрид. наук, доцент, адвокат; Легких К. В., канд. юрид. наук, адвокат – ​розділ 3; Побережник А. О., канд. юрид. наук, адвокат – ​розділ 2; Хотинська-Нор О.З., д-р. юрид. наук, доц., адвокат; Бойко Ю. Ю., адвокат – ​­розділ 1.

39372

Характеристики

ISBN
978-617-566-519-0
Обкладинка
М'яка
Формат
70х100 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.