search

Процесуальні документи досудового розслідування (слідчого, прокурора, адвоката та слідчого судді)

240,00 ₴
Без податку
Кількість

Процесуальні документи досудового розслідування (слідчого, прокурора, адвоката та слідчого судді) : наук.-практ. посіб. 2-ге вид., перероб. та доповн. За ред. професорів М. А. Погорецького та О. П. Кучинської. ​К.: Алерта, 2018. 274 с.

Переглянути зміст

У другому виданні науково-практичного посібника наведено типові зразки процесуальних документів досудового розслідування (слідчого, прокурора, адвоката та слідчого судді) з урахуванням останніх змін і доповнень у чинному кримінальному процесуальному законодавстві України. Пропонуються загальні рекомендації щодо складання процесуальних документів слідчого, прокурора, адвоката та слідчого судді з посиланням на відповідні норми чинного кримінального процесуального та кримінального законодавства України.

Науково-практичний посібник рекомендований співробітникам органів досудового розслідування та прокуратури, адвокатам, суддям, студентам, аспірантам, викладачам і всім іншим, хто цікавиться питаннями кримінального процесу.

Авторський колектив:

В. О. Гринюк, доктор юридичних наук, доцент – ​розділ 2 (у співавт. з М. А. Погорецьким); О. М. Крукевич, кандидат юридичних наук – ​розділ 4 (у співавт. з О. П. Кучинською та З. М. Топорецькою); О. П. Кучинська, доктор юридичних наук, професор – ​розділ 4 (у співавт. з О. М. Крукевич та З. М. Топорецькою); М. А. Погорецький, доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України – ​передмова, розділ 1 (у співавт. з Д. Б. Сергєєвою, О. С. Стареньким та З. М. Топорецькою), розділ 2 (у співавт. з В. О. Гринюком); Д. Б. Сергєєва, доктор юридичних наук, старший науковий співробітник – ​розділ 1 (у співавт. з М. А. Погорецьким, О. С. Стареньким та З. М. Топорецькою); О. С. Старенький, кандидат юридичних наук – ​розділ 1 (у співавт. з М. А. Погорецьким, Д. Б. Сергєєвою та З. М. Топорецькою); З. М. Топорецька, кандидат юридичних наук – ​розділ 1 (у співавт. з М. А. Погорецьким, Д. Б. Сергєєвою та О. С. Стареньким), розділ 4 (у співавт. з О. М. Крукевич та О. П. Кучинською); О. Г. Яновська, доктор юридичних наук, професор – ​розділ 3.

39309

Характеристики

ISBN
978-617-566-506-0
Обкладинка
М'яка
Формат
70х100 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.