search

Мірошниченко А. М., Марусенко Р. І. Науково-практичний коментар Земельного кодексу України (4-те вид.)

120,00 ₴
Без податку
Кількість

Мірошниченко А. М., Марусенко Р. І. Науково-практичний коментар Земельного кодексу України. – 4-те вид., перероб. і допов. - К.: Алерта; Центр учбової літератури, 2011. – 520 с.

Науково-практичний коментар Земельного кодексу України розкриває зміст норм чинного Земельного кодексу України як основної складової системи земельного законодавства з урахуванням практики його застосування та поглядів фахівців у цій сфері.

Видання може стати в нагоді студентам, викладачам і науковцям правничих спеціальностей, практикуючим юристам і усім тим, хто цікавиться земельним законодавством та практикою його застосування.

У виданні викладено погляд авторів на сутність положень Земельного кодексу України, передбачений законодавством України механізм їх реалізації, відповідну правозастосовчу практику. Маючи справу із спірними та неоднозначними положеннями кодексу, автори намагалися викладати не лише свою точку зору, а й інші позиції, що існують у правовій доктрині та правозастосовчій практиці, надаючи читачеві можливість зробити самостійні висновки.

У виданні наведені ілюстрації та зразки документів, що можуть бути корисними при застосуванні Земельного кодексу України.

31715

Характеристики

ISBN
978-617-566-097-3
Обкладинка
Тверда
Формат
70х100 1/16
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.