Науково-практичний коментар Кримінального процесуального кодексу України

Науково-практичний коментар Кримінального процесуального кодексу України
Тертишник В. М.

Ціна - 90,00 грн

Придбати

Тертишник В. М. Науково-практичний коментар Кримінального процесуального кодексу України. К.: Алерта, 2014. – 768 с.
У цій роботі на основі аналізу нового КПК України 2012 року докладно викладено
основні положення сучасного кримінального процесуального законодавства України, дано аналіз практики його застосування, подані рекомендації щодо розв’язання проблемнихпитань з урахуванням положень міжнародних правових актів Європейського Суду з прав людини, розглянуто проблеми кримінально-процесуальної науки та практики судочинства.
Значної уваги надано реалізації ідей правової держави у сфері правосуддя, розглядупроблемних питань, недолікам та прогалинам законодавства, конкуренції правових норм та розв’язанню складних ситуацій у слідчій та судовій практиці, концептуальній моделіпринципів правосуддя в правовій державі, гармонізації засад публічності і диспозитивності, забезпечення права обвинуваченого на захист, реалізації принципу презумпції невинуватості, захисту прав, честі й гідності та безпеки учасників кримінального процесу,реабілітації осіб, незаконно притягнутих до кримінальної відповідальності. щодо розвитку процесуальної форми та зміцнення процесуальних гарантій правосуддя. Розкритіперспективи розвитку кримінально-процесуальної науки.
Робота розрахована на слідчих, адвокатів, прокурорів, слідчих суддів, суддів, присяжних, працівників прокуратури, суду та адвокатури, співробітників СБУ та податковоїміліції, студентів, слухачів і курсантів вищих юридичних навчальних закладів. Вона будеслушним помічником як тим, хто засвоює ази кримінально-процесуального права, так ітим, хто прагне до поглибленого вивчення кримінального процесу.
Із змінами та доповненнями станом на 12 червня 2014 року.

Додаткова інформація

  • ISBN: 978-617-566-281-6
  • Палітурка: Тверда
  • Формат: 70х100 1/16
  • Артікул: 36446
  • Папір: Офсетний
Hosting Ukraine