Злочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності,
пов’язаної з наданням професійних послуг
Савченко А. В., Кришевич О. В. 

Ціна – 40,00 грн

Придбати

Савченко А. В., Кришевич О. В. Злочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням професійних послуг. Науково-практичний коментар до розділу XVII Особливої частини Кримінального кодексу України / За заг. ред. д. ю.н., проф. В. І. Шакуна. – К.: Алерта, 2012. – 160 с.

У науково‑практичному коментарі комплексно витлумачено положення розділу XVII Особливої частини Кримінального кодексу України (статті 364–370), які враховують найостанніші зміни та доповнення до Кримінального кодексу України в частині кримінально-правової протидії злочинам у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням професійних послуг. Використано репрезентативну кількість нормативно-правових актів, постанов Пленуму Верховного Суду України, матеріалів судової практики тощо. У коментарі також вирішено низку спірних питань щодо кваліфікації злочинів у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням професійних послуг, і відмежування їх один від одного.
 

Для студентів, слухачів і курсантів вищих навчальних закладів, аспірантів і науково‑педагогічних працівників, державних службовців, адвокатів, працівників правоохоронних органів і суддів, а також всіх тих, хто цікавиться питаннями кримінальної відповідальності за злочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням професійних послуг.
Враховано зміни станом на 17 січня 2012 року.

Додаткова інформація

  • ISBN: 978-617-566-120-8
  • Палітурка: Тверда
  • Формат: 60х84 1/16
  • Артікул: 32783
  • Папір: Офсетний
Hosting Ukraine