Ринок фінансових послуг Уподобане

Ринок фінансових послуг: навч. посібник
(3-тє вид., стереотипне)

Д. І. Дема, І. В. Абрамова, І. А. Шубенко, Л.В.
Недільська, В.М. Трокоз.

Ціна - 140,00 грн

Придбати

Ринок фінансових послуг: навч. посібник / Д. І. Дема, І. В. Абрамова, І. А. Шубенко, Л.В. Недільська, В.М. Трокоз. [3-тє вид., стереотипне]. – К.: Алерта, 2017. – 376 с.

У навчальному посібнику розкрито суть та значення ринку фінансових послуг в економічній системі держави. Висвітлено економічний зміст та порядок надання фінансових послуг на ринках позикового та акціонерного капіталу, цінних паперів та похідних фінансових інструментів, валютному та страховому ринках. Особливу увагу приділено проблемам становлення, розвитку та державного регулювання ринку фінансових послуг в Україні. До кожного розділу навчальний посібник містить питання для самоперевірки, тестові завдання, задачі та перелік рекомендованої літератури для поглибленого вивчення курсу.

Призначено для студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, викладачів, магістрів, аспірантів, слухачів факультетів післядипломної освіти. Посібник буде корисним також спеціалістам-практикам фондового, кредитного та валютних ринків, підприємцям, менеджерам підприємств та організацій.

Додаткова інформація

  • ISBN: 978-617-566-217-5
  • Палітурка: Тверда
  • Формат: 60х84 1/16
  • Артікул: 35069
  • Папір: Офсетний
Hosting Ukraine